kurumsal

kurumsal

HAKKIMIZDA

Dünyanın düşleyenlere de ihtiyacı vardır, yapanlara da. Ancak düşlediğini yapanlara daha çok ihtiyacı vardır...

Cimtav Elektrik, 10200m² kapalı ve 4000m² açık alana sahip devasa tesisiyle dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Cimtav elektrik şirketi, 1973 yılından bu yana düşük voltajlı elektrik panoları sistemi üreterek ilk kez kararlılığı ve dinamik yapısı ile yeni tesiste sektörün ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap verdi. Saç ve metal işleme makineleri ile ürün ailesini genişleten Cimtav, orta gerilim hücre ve sac transformatör kabini üretebilmektedir. Tesisimiz 10200m² kapalı alana ve 4000m² açık alana sahip olan bu devasa tesis Cimtav Sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Enerji dağıtım sistemlerinde birçok yerel ve bölgesel yüklenici tarafından tercih edilen ulusal ve küresel pazarda güvenilir seçimde yılların verdiği tecrübe, bilgi ve yeteneklere sahip firmamız güvenilir bir ortaklık haline gelmiştir. Cimtav, küresel pazarda başarılı bir şekilde faaliyet göstermekten gurur duymuştur; Rusya, Bulgaristan, Arnavutluk, Bosna-Hersek, Irak, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Suriye, Cezayir, Senegal, Etiyopya, Burkina Faso, Makedonya

Cimtav elektrik ürünleri, tüm üretim teknolojisi, CAD / CAM desteği, özel makine işleri için CNC makineleri alanı kullanılarak mevcut standartlar ışığında tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, rekabetçi fiyatlar, sağlam ve modüler mimari sistem, estetik yapı, montaj kolaylığı, elektrik ve mekanik güvenlik, özel istekler ve esnek yapı sayesinde müşteri ve teknik ekibin ihtiyaçlarına optimum çözümler sunmaktadır.Üretim  hattı ve  üretim kalitemiz ISO 9001, ISO 14001, TSE, EAC ve TİP test sertifikası ile kanıtlamıştır, Kalitemizi belgelerle tescillemek bizim için her zaman önemli olmuştur.
 

Limit yok daima bir adım ileri...